Afdelingen

wizo_icoontje_middel WIZO Nederland is onderverdeeld in regionale afdelingen. Het hoofdbestuur vormt de koepel van de organisatie.

WIZO Amsterdam e.o. amsterdam@wizo.nl
WIZO Gesher gesher@wizo.nl
WIZO Brabant Limburg brabantlimburg@wizo.nl
WIZO Friesland friesland@wizo.nl
WIZO Gelderland gelderland@wizo.nl
WIZO Midden Nederland middennederland@wizo.nl
WIZO Groningen groningen@wizo.nl
WIZO Rotterdam rotterdam@wizo.nl
WIZO Twente twente@wizo.nl
WIZO Zeeland zeeland@wizo.nl
WIZO AVIV Israeli Group: shirleyvanderveldt@wizo.nl

Print Friendly, PDF & Email